על שיטת האימון

מודלים עסקיים וניהול סיכונים

את כל החבילה של הידע פלוס הנסיון ושילובם במודלים של "משחקי עסקים" ומודלים בינלאומיים, אני לוקח איתי לכל חברה או פירמה ומרכיב לה את הפאזל הנכון עבורה. הטמעת התהליכים הכלכליים והמקצועיים נעשים תוך פרק זמן קצר וביעילות רבה. בשורה התחתונה זה עומד במבחן התוצאה.

כיצד אני עובד על מציאת הדרך הנכונה למאומן להתקדם ולהצליח:

  • חושב על  הדרך הנכונה עבור כל מאומן להתקדם בה
  • מכבד  כל אדם על עולמו השונה המגוון
  • מגלה את החוזקות שכבר קיימות במאומן שהוא לא בהכרח מודע להם ומעריך אותם
  • מעצים את מה שקיים
  • מתוך העצמה והכיבוד של הקיים , אני רואה את הגדולה שנוצרת במרחב של האדם שבא להתאמן  ואני מביא את היכולות והניסיון שלי  והפליאה שנוצרת זה השיחה הגדולה שמתחוללת.
  • עוזר למאומן להגיע לידי הכרה ואמונה שיש עוצמה גדולה למילה שלו ולהצהרה ולהכרזה שלו על מה שהוא רוצה שיתקיים במציאות וכתוצאה מכך , אדם מתאמן להכריז הכרזות , להכריז על מהלכים, להכריז על יעדים ולא ליפול  למלכודת של התנהלות לפי נסיבות.

כיצד התהליך משנה אמונות ותבניות מחשבה שמונעות אותנו מההצלחה

אפשר לחולל שינוי בדרך קלה ונוחה ע"י הבנה של המצבים בחיינו שבגללם גיבשו האנשים אמונה וגם החליטו בעקבות האמונה איך להתנהג במקרים כאלו שחוזרים על עצמם בזמן יותר מאוחר. האמונות וההחלטות האלו , אפשר להסתכל עליהם מחדש במידת הצורך גם להטיל בהם ספק ולראות אם הם תואמים למציאות החדשה שהאדם נמצא בה. מהרגע שמצאנו דרכים חדשות ופתחים חדשים לפעולה שמוציאים אותנו ממצבים שאנו תקועים בהם זמן רב, אנחנו יכולים לגבש החלטות חדשות  ולהיות בעוצמה עם הבחירות החדשות שלנו.

אני מאמין 

בהצהרה על ייעוד והצהרה על חזון אוטנטי מרתק שלכל אדם יש כפרי בשל בתוכו ומרחב האימון שאני יוצר מאפשר לכל אלה לצאת כ'מגמה' (מבטן האדמה- כמו בהרי הגעש) ולצאת החוצה ולברוא עולמות חדשים.